Title Image

Beautiful Blog

Słowo wstępu
blank

Słowo wstępu

Firmę założyłam 1 grudnia 2012 roku. Minęło ponad 8 lat od kiedy działam na rynku projektowym. Pamiętam, jak zastanawiałam się, jak będzie wyglądać moja praca na „własnym” i nie sądziłam zapewne, że minie tylko chwila a zaraz będę świętować prawie dekadę. Z tej okazji stwierdziłam, że chciałabym podzielić się swoimi przemyśleniami i wiedzą o projektowaniu, życiu projektanta i moim hobby jakim jest malarstwo. Z chęcią pokaże Wam niektóre z projektów, które miałam możliwość tworzyć i opiszę zasady tworzenia harmonijnego i wygodnego wnętrza oraz napiszę o rzeczach, które mnie inspirują i dają przysłowiowego kopa w codziennym życiu.

Jedno jest pewne: 2020 rok był rokiem wyjątkowym dla nas wszystkich i okazuje się, że sporą część naszej codzienności przenieśliśmy do naszych domów i świata wirtualnego zamiast relacji face to face. Nie wydaje mi się, aby ten blog był tego skutkiem, ale z pewnością trochę więcej czasu przyczyniło się do tego, że mogłam pozbierać myśli i stworzyć nową stronę internetową wraz z blogiem. Cieszę się, że to miejsce w końcu powstało, gdyż będę mogła pokazać swoja pracę od podszewki i przybliżyć Wam nieco wyzwania, ale też i radości życia/kariery projektanta.

W marcu, już rok po wybuchu pandemii kiedy to z niepewnością patrzyliśmy w przyszłość, działamy na pełnych obrotach i tworzymy nowe projekty dla naszych klientów! Udało się nam w końcu uruchomić sklep online i zmienić całkowicie stronę ip-design.

Nie wiem jak Wy, ale ja tego roku poczułam już wiosnę  i mam mnóstwo pomysłów i planów  na ten rok czego z całego serca życzę również Wam!!

 


Zapraszam również na nasz profil fanpage na facebooku:

https://www.facebook.com/ilonapalenczuk