Title Image

O nas

Działamy od 2012 roku - poznajmy się

PRACOWNIA PROJEKTOWA IP-DESIGN

Powstała w roku 2012 z inicjatywy doświadczonej architekt Ilony Paleńczuk. Przez lata, pracownia zyskała nowych pracowników i znacznie poszerzyła zakres oferowanych usług. Nasze usługi świadczymy przede wszystkim na Pomorzu, Mazowszu oraz w Warszawie, jednak jesteśmy otwarci na realizację projektów także w innych rejonach Polski oraz za granicą. W przeszłości realizowaliśmy udane projekty m.in. w Niemczech oraz w Hiszpanii. W świecie projektowanie nie istnieją dla nas bariery odległościowe.

W naszym portfolio znajdziesz przykładowe projekty realizowane w naszej pracowni. Na przestrzeni lat zrealizowaliśmy wiele udanych projektów wnętrz mieszkalnych, biurowych oraz komercyjnych. Zajmowaliśmy się również projektowaniem elewacji, podjazdów oraz terenu wokół budynku. Posiadamy doświadczenie w tematyce tworzenia grafik oraz identyfikacji wizualnych firm. Świadczymy kompleksowe usługi i jesteśmy otwarci na indywidualne oczekiwania naszych klientów.

W pracowni projektowej tworzymy zgrany i dobrze uzupełniający się zespół. Każdy z nas posiada swoje mocne strony i może zaproponować ciekawe rozwiązanie w aktualnie realizowanym projekcie. Do każdego zadania podchodzimy z motywacją i pasją, ponieważ wiemy, że w ten sposób rozwijamy się w dziedzinie, którą wszyscy darzymy miłością.

ZAŁOŻYCIELKA PRACOWNI IP-DESIGN

blank

Nazywam się Ilona Paleńczuk i jestem właścicielką pracowni ip-design Ilona Paleńczuk.

Jestem absolwentką Wydziału Architektury i Urbanistyki Politechniki Gdańskiej i uczelni technicznej HAWK w Hildesheim w Niemczech.
Cenne doświadczenie w pracy architekta zdobywałam biorąc udział w wielu różnorodnych projektach w Polsce oraz zagranicą.

Najważniejszy jest dla mnie wzajemne porozumienie i dobra współpraca przy projektowaniu z inwestorem.
Wyznacznikiem dobrego projektu jest zrozumieniem potrzeb klienta i spełnienie jego indywidualnych oczekiwań.

Moje techniczne wykształcenie sprawia, że przywiązuje szczególną uwagę do najmniejszych detali przy projektowaniu wnętrza.
Przez tyle lat prowadzenia działalności stworzyłam zespół ludzi z którymi jestem w stanie zaoferować wysokiej jakości usługę projektowania wnętrz i elewacji wraz z opcjonalną kompleksową ich realizacją.

W wolnej chwili zajmuje się rysunkiem i malarstwem. Moje obrazy można obejrzeć w naszym sklepie internetowym.