dołącz do nas na:
© 2015 ip-design

 

PRACOWNIA PROJEKTOWA IP-DESIGN

Powstała w roku 2012 z inicjatywy doświadczonej architekt Ilony Paleńczuk. Przez lata, pracownia zyskała nowych pracowników i znacznie poszerzyła zakres oferowanych usług. Nasze usługi świadczymy przede wszystkim na Pomorzu, Mazowszu oraz w Warszawie, jednak jesteśmy otwarci na realizację projektów także w innych rejonach Polski oraz za granicą. W przeszłości realizowaliśmy udane projekty m.in. w Niemczech oraz w Hiszpanii. W świecie projektowanie nie istnieją dla nas bariery odległościowe.

W naszym portfolio znajdziesz przykładowe projekty realizowane w naszej pracowni. Na przestrzeni lat zrealizowaliśmy wiele udanych projektów wnętrz mieszkalnych, biurowych oraz komercyjnych. Zajmowaliśmy się również projektowaniem elewacji, podjazdów oraz terenu wokół budynku. Posiadamy doświadczenie w tematyce tworzenia grafik oraz identyfikacji wizualnych firm. Świadczymy kompleksowe usługi i jesteśmy otwarci na indywidualne oczekiwania naszych klientów.

W pracowni projektowej tworzymy zgrany i dobrze uzupełniający się zespół. Każdy z nas posiada swoje mocne strony i może zaproponować ciekawe rozwiązanie w aktualnie realizowanym projekcie. Do każdego zadania podchodzimy z motywacją i pasją, ponieważ wiemy, że w ten sposób rozwijamy się w dziedzinie, którą wszyscy darzymy miłością.

ZAŁOŻYCIELKA PRACOWNI IP-DESIGN

Ilona Paleńczuk zyskała niezbędną wiedzę teoretyczną i praktyczną kończąc studia na Wydziale Architektury Politechniki Gdańskiej, a także na niemieckiej uczelni technicznej HAWK w Hildesheim. Cenne doświadczenie w pracy architekta, biorąc udział w wielu różnorodnych projektach w Polsce oraz za granicą. Od 2012 prowadzi własną dziąłaność projektową.

Dla Ilony Paleńczuk najważniejszy jest stały kontakt oraz współpraca z klientem. Wyznacznikiem są indywidualne oczekiwania i potrzeby każdego klienta w dążeniu do stworzenia wymarzonego domu. Architektura oraz projektowanie wnętrz Gdańsk jest dla Ilony Paleńczuk życiową pasją, a każde wyzwanie projektowe pozwala rozwijać się w tej dziedzinie. Techniczne wykształcenie właścicielki sprawia, że przywiązuje ona szczególną uwagę do najmniejszych detali przy projektowaniu wnętrzna.

"Pomysły na obrazy nie powstawały przed sztalugą, a w trakcie podróży oraz długich spacerów nad polskim morzem Sam temat motywu morskiego czy widoku na góry nie był najważniejszy. Bardziej chciałam pokazać ulotność chwili i przemiany, które zachodzą wokół nas. Ten sam widok, na który patrzymy, może się całkowicie zmienić w przeciągu kilku sekund. Podmuchy wiatru, słońce, ruch chmur tworzą wciąż nowe obrazy, które potrafią nas zachwycić, wzruszyć, przywołać odległe wspomnienia I rezonować w pamięci przez długi czas. Pewnie dlatego każdy z tych obrazów, które chciałabym Wam zaprezentować, żył własnym życiem i był wielokrotnie zmieniany - jak woda za sprawą wiatru, jak nasze wspomnienia z upływem czasu."

 

 

 

© 2015 ip-design