dołącz do nas na:
© 2015 ip-design

 

PRACOWNIA

Pracownia została załozona w 2012 roku przez Ilonę Paleńczuk. Od tego czasu firma powiększyła się o kilka nowych osób i tworzy zgrany zespół zajmujący się projektami w Polsce i zagranicą.Głównym obszarem działań naszej firmy jest teren Pomorza i Warszawy, jednak  z powodzeniem realizujemy również zlecenia w Niemczech czy Hiszpanii co pokazuje, że w świecie projektowania nie ma dla nas barier związanych z odległością. 

Od  momentu założenia firmy zrealizowaśmy kilkadziesiąt udanych projektów wnętrz mieszkalnych i komercyjnych, zaprojektowaliśmy wiele elewacji domów jednorodzinnych i opracowaliśmy niejedną koncepcję zagospodarowania terenu wokół budynków. Nie jest nam obca równiez tematyka tworzenia grafik czy identyfikacji wizualnych firm. 

WŁAŚCICIELKA

Ilona Paleńczuk jest absolwentką Wydziału Architektury Politechniki Gdańskiej i niemieckiej uczelni technicznej HAWK w Hildesheim. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywała w Polsce i zagranicą.  Przez wiele lat prowadzenia firmy wypracowała taki sposób współpracy z inwestorem, aby był on jak najbardziej satysfakcjonujący dla obu stron dbając jednocześnie o najwyższy standard usług. Z racji technicznego wykształcenia i doświadczenia w projektowaniu mebli właścicielka pracowni przykłada dużą uwagę do projektowanych detali i rysunków wykonawczych niezapominając jednocześnie o wizualnej spójności całego projektu. 

"W projektowaniu ważny jest dla mnie ścisły kontakt z klientem - poznanie jego upodobań i marzeń o tworzonym wnętrzu. Każde zlecenie, poczynając od projektu mebli a kończąc na kompleksowej usłudze traktuję jako wyzwanie i pasję"

Prywatnie oprócz architektury wnętrz Ilona Paleńczuk zajmuje się także malarstwem. W marcu 2019 roku odbyła się wystawa, na której można było obejrzec obrazy w technice akrylowej. Malarstwo to sposób zachowania balansu pomiędzy architekturą a sztuką. 

"Pomysły na obrazy nie powstawały przed sztalugą, a w trakcie podróży oraz długich spacerów nad polskim morzem Sam temat motywu morskiego czy widoku na góry nie był najważniejszy. Bardziej chciałam pokazać ulotność chwili i przemiany, które zachodzą wokół nas. Ten sam widok, na który patrzymy, może się całkowicie zmienić w przeciągu kilku sekund. Podmuchy wiatru, słońce, ruch chmur tworzą wciąż nowe obrazy, które potrafią nas zachwycić, wzruszyć, przywołać odległe wspomnienia I rezonować w pamięci przez długi czas. Pewnie dlatego każdy z tych obrazów, które chciałabym Wam zaprezentować, żył własnym życiem i był wielokrotnie zmieniany - jak woda za sprawą wiatru, jak nasze wspomnienia z upływem czasu."

 

 

 

© 2015 ip-design